Skip to content

Çalışma Saatleri: PAZARTESİ – CUMARTESİ / 09:00 – 18:00 – SALI: 09:00 – 19:30

Danışan Görüşleri

Beslenme ve Diyet Uzmanı Yrd.Doç.Dr.Tuba Günebak

Tuba GÜNEBAK/ Copyright© 2020

445-mckinsey-0477-pai_1

Danışan Görüşleri

Tuba Günebak Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezine geldiğim için çok mutluyum.Fiziksel yönden dolayısı ile ruhsal bakımdan kendimi her geçen gün daha iyi hissediyorum . Olumsuz eleştiri yapacağım hiçbir şey yok gerek diyetisyen gerekse insani yönden Tuba hanım bir numarasınız. Her şey için teşekkürler.

F. O.

Tuba Günebak Beslenme Danışmanlığına başladığımdan beri akşam uykularım ve gündüz yaşamım düzene girdi diyebilirim . Şeker hastası olmama rağmen tükettiğim ürünlerden keyif almaya başladım. Diyetisyenliği kısıtlar ve sınırlardan yukarıya taşıyor tam zamanlı danışmanlık servisinden dolayı minnettarım. Sağlıklı ve düzenli yaşamanın kısıtlarla olmadığını gösteren Tuba Günebak işinin ehli olduğunu bana gösterdi. Gerek sıcakkanlı oluşu, gerek anlayışlı ve yardımcı oluşu buraya gelirken adımlarımı saymama sebep olmuyor. Bu sıcakkanlı, sevecen ve yardımsever insana tüm saygılarımla teşekkürü bir borç bilirim . 

U. B. G.

Tuba Günebak Beslenme Danışmanlığına bir arkadaşımın tavsiyesi ile başladım.Önce bu tür şeylere karşıydım. Hergün perhize başlayacağım diye bir gün öncesinde aşırı bir yeme şekli ile , bu böyle günlerce , aylarca, yıllarca gitti ve ben aşırı kilo aldım. Bu psikolojiden çıkmamda Tuba hanımın desteğini çok gördüm. Bu arada önemli bir rahatsızlıktan yoğun bir tedavi görmekteyim. Bu konuda da Tuba hanım hem beslenme şekli , yaşam tarzı, hastalıkla ilgili bilgilendirme şeklinde bana güler yüzlü , sevecen , çok kibar hali ile beni motive ediyor bana destek veriyor. Burada olmaktan ve onun dostluğundan ve arkadaşlığından çok memnunum . Herkese tüm içtenliğim ile tavsiye ediyorum.

A. K.

Sevgili Tuba hanım ile yaklaşık beş ay önce üye olduğum bir spor kulübü vasıtası ile tanıştım, iyi ki tanışmışım. Aktif ve düzenli olarak spor yapmama rağmen 1 yıldır veremediğim fazla kiloları çok kısa bir zamanda ve kolay bir şekilde verdim . Üstelik metabolizma hızımın çok yavaş olmasına rağmen. Bu süreç içerisinde toplam yedi kilo yağ kaybı oldu ve hedeflediğimiz kilo kaybınıda aşmış olduk.Şuan koruma dönemindeyim ve hedefimiz kas kütlesini arttırmak. Bu hedefimize yine Tuba hanımın desteği ile orta vadede ulaşacağımıza eminim.Kilo vermek isteyen herkesin kesinlikle bir uzmandan yardım almasını tavsiye ederim. Bireysel çabamla veremediğim kiloları kısa sürede sabırla ve özellikle Tuba hanımın desteği ile ve motivasyonuyla vererek bunu çok daha iyi anladım . Kendisine gönülden teşekkür eder , kilo vermek ve sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim. 

S. Ö.

Tuba hanım ile 2 sene önce kilo kontrolü ve 5 kilo fazlalığım nedeni ile tanışmıştık. Bu fazla kilolarımı vermeme yardımcı olmakla birlikte daha sonrasında kilo kontrolümde de bana yardımcı oldu. Daha sonra ikizlerime gebe kaldım ve bu süreçte kontrollü olarak kilo alımında da bana yardımcı oldu. Tüm hamileliğim süresince bana diyetisyenle takibin kadın doğum doktoru kadar önemli olduğunun farkındalığına vardırdı. 31. Haftanın ortasındayım ve sadece 14 kilo aldım. Doğumuma 21 gün kaldığını düşünürsek hedeflediğimiz kiloya ulaşmış durumdayım. Bunun için her zaman bana destek olan Tuba hanıma teşekkürler. 

A. T. H.

Sevgili Tuba hanım ,

Kurtarıcı meleğim desem daha doğru olur, herhalde , düzenli, disiplinli , sevecen bir uzman olarak gelirken koşa koşa geliyorum ve zevkle, şevkle ve heyecanla kilo veriyorum. Sıkılmıyorum ,bıkmıyorum ve ilk defa diyet yaparken hiç diyet yapmıyormuşum gibi hissediyorum aynı zamanda beslenmeyi öğreniyorum. Tüm yakınlarıma ve sevdiklerime muhakkak Tuba hanım’ı tavsiye ediyorum. Benim diyetim devam ederken laf aramızda annemi de getireceğim. Eğer kilo vermek ve nasıl beslenirimi öğrenmek istiyorsanız tek adres Tuba hanımdır. Sevgilerimi sunuyorum ve teşekkür ediyorum, kendisi ile beslenmeyi ve kilo vermeyi öğreniyor olduğum için çok mutluyum. 

D. T.

Beni her zaman güler yüz ile karşılayan ve motivasyonumu her zaman üstte tutan Tuba Günebak ve ekibine kendimi yeniden sağlıklı ve mutlu hissetmeme yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim.

B. Ö.

Güleryüzlü kilo vermek böyle bir şey olmalı.Tuba hanım ile diyete başlayalı yaklaşık 1 ay oldu ve şimdiden 4.5 kg kaybettim. Aç kalmadan, canım bir şey istemeden kilo vermek güzel bir duygu. Kendisine mahcup olmamak için bütün hafta çalışıp cumaları tartıya gelirken sözlüye çıkacak öğrenci gibi heyecanla geliyorum. Alanında başarılı , ilgili ve güleryüzlü Tuba hanım’a sevgi ve saygılarımla. 

E. K.

Hep kısa süren diyet dönemlerimden sonra Tuba hanım’la tanışmam bu alışkanlığımı değiştirdi. Hem onları hem ailemi biraz fazla uğraştırsam da beni hiç bırakmadılar. Ben pes etsem de onlar etmedi ☺

İnşallah birlikte güzel sonuçlar alacağız. Kibarlığınız ve güler0yüzünüz için teşekkürler.

Y. K.

Yıllardır süren başarısız diyet , zayıflama beslenme programlarından sonra diyet ve diyetisyen deyince gayet antipatik ve negatif düşüncelere sahiptim. Ancak kilolarımla yüzleşmek zorunda kaldığımda tesadüfen Tuba hanım ile buluştum. Bana her konuda, özellikle diyet, beslenme programını uygularken moral ve motivasyon desteği, güler yüzü ,samimiyetle yaklaşarak bu düşüncelerimi kırmamı sağladı. Hiçbir şeyden yoksun kalmadan, günlerden, akşam yemeklerinden geri kalmadan ve NASIL OLDUĞUNU ANLAMADAN kilo veriyorum. Müthiş bir şey. İyi ki sizi tanımışım. Bana yeni bedenimi hediye ettiniz. Teşekkürler. 

A. Ş.

Diyet yapmak zor ve meşakkatli bir yolculuktur. Bu yolda en güzel ve en sabırlı yol arkadaşı kim olur diye sorarsanız ben Tuba Günebak derim.

T. D.

Kibar, kültürlü, akademik geçmişi sağlam, anlayışlı bir diyetisyen Tuba hanım. Kendi arkadaşlarımdan kilo vermek isteyenlere de tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

B. Ç.

Diyet yapmak istiyor ama başarılı olamıyordum. Kızımın tavsiyesi ile geldim. Geldiğim gün tereddütlerim vardı. Ama Tuba hanımın sıcak yaklaşımı ve uygulanabilir diyeti sayesinde ilk ayda 4 kilo verince kendime inancım arttı. Benim için umut kapısı oldu. Her an yanımda olduğunu hissettiğin doğal güzel insan.

H. Y.

Pozitif ve yapıcı yaklaşımı, kişiye özel hazırladığı diyetleriyle, gözümüzde büyüttüğümüz kilolarımızı veriyoruz. En önemlisi bunu nasıl hayatımıza aktaracağımızı ve konuşacağımızı bize verdiği kısa kısa beslenme dersleriyle öğretiyor. Kendisini çok seviyoruz 

E. O. S.

Pandora’nın gizli kutusu… Her birimiz avuçlarımızda taşıyoruz onu. İçinde sakladıklarımız bize özgü. Kimi kadınlar vicdanı, kimi kadınlar cesareti saklar avuçlarında. Tuba hanım umudu tutuyor avuçlarında sonra da o umudu yüreğinize serpiştiriyor. Umut, kendinize inancı ve mutluluğu peşinde getiriyor hayatınıza yeni bir size merhaba diyor. Avucunda ki umudu, sihirli deyneği olan Tuba hanım yüzünde ki gülümsemesi ile sizi sizden çok düşünen biri. Katı kurallarla değil danışan mutluluğu ile emek veren bir diyetisyen . teşekkürler Tuba hanım .

D. D. Ç.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Yrd.Doç.Dr.Tuba Günebak

Tuba GÜNEBAK/ Copyright© 2020